Fjalë Kyçe

‘Janari’ projekti më i ri nga reperi S4MM

‘Janari’ projekti më i ri nga reperi S4MM

Reperi S4MM e ka publikuar projektin e shumëpritur muzikor.

“Janari” titullohet projekti më i ri muzikor i reperit tetovar të cilin ai ma ditë që e ka parajmëruar, shkruan lajmj.net.

Këtë këngë ai e ka paralajmëruar ditë më parë dhe fansat me padurim e kanë pritur publikimin.

S4MM rreth vetes ka një numër të madh të njerëzve që e ndjekin andaj nuk do të mungojnë edhe shumë këngë të reja nga ai.