Fjalë Kyçe

Janarin e përshëndet kështu Edona

Janarin e përshëndet kështu Edona

Edona Llalloshi befason me paraqitjen e saj.

Këngëtarja me famë Edona Llalloshi gjithmonë ka befasuar me paraqitjet mirëpo kësaj radhe si duket ia ka hedhur pleqërisë sepse nuk dallon nga vajzat 20 vjeçare.

Ajo në imazhin e fundit që publikon në rrjetin instagram shihet si një zonjë e rëndë me stilin dhe jetë luksoze që jemi mësuar ta shohim, shkruan Gazeta Alo.

Ka kohë që Edona Llalloshi nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikorë duke iu përkushtuar më shumë familjes dhe dyqanit të saj./Gazeta Alo/