Fjalë Kyçe

Jennifer Lopez tregon super format në pushime me të dashurin

Jennifer Lopez tregon super format në pushime me të dashurin

Diva e muzikës, Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodriguez kanë filluar pushimet në një vend tropikal.


49 vjeçarja ka publikuar disa imazhe nga këto pushime së bashku me partnerin e saj ku padyshim vëmendjen më të madh e morën linjat e saj perfekte, shkruan Indeksonline.
Me një imazh në bikini ajo poashtu ka uruar Ditën Ndërkombëtare të Gruas, 8 Marsin.


“Urime Dita Ndërkombëtare të gjitha mbretëreshave të mija, sot dhe çdo ditë” kishte shkruar J.Lo përkrah imazhit.
Kujtojmë që Jennifer dhe Alex janë në lidhje që nga viti 2017.