Fjalë Kyçe

Jessie J dhe Channing Tatum ndoqën nga afër koncertin e artistit të njohur shqiptar

Jessie J dhe Channing Tatum ndoqën nga afër koncertin e artistit të njohur shqiptar

Jessie J dhe Channing Tatum kanë ndjekur nga afër koncertin e artistit të famshëm shqiptar.

Jessie J dhe Channing Tatum së fundi kanë përcjell nga afër koncertin e reperit Stanaj, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Stanaj përmes një fotografie, ku u shfaq pranë çiftit.

“Faleminderit që erdhët!”, ishte mbishkrimi që shqiptari ia la fotos, ndërsa ka publikuar edhe disa video nga ky koncert.

Kujtojmë se “Sweat” titullohet projekti i fundit muzikor nga Stanaj, e publikuar një muaj më parë.