Fjalë Kyçe

Jeta luksoze e Artës

Jeta luksoze e Artës

Arta shfaq jetën luksoze të saj.

Arta Elezaj, modelja e njohur shqiptare ka një paraqitje shumë të veçant si gjithherë me stilin e saj, ajo së fundi ka postuar një imazh ku shihet një veturë e shtrenjtë dhe një çantë gjithashtu qe i ka kushtuar mjaft shumë, shkruan Gazeta Alo.

Pavarësisht shpenzimeve të mëdha si duket asaj nuk i bën problem sepse shumë leht i përballon me punën e saj.

Arta përveç si modele ka pasur mjaft sukses edhe në aktrim ku ka rolin e Xhakartës në serialin vendor ‘O Sa Mirë’./Gazeta Alo/