Fjalë Kyçe

JLo dekoron bredhin për fundvit, e gjithë vëmendja shkon tek…

JLo dekoron bredhin për fundvit, e gjithë vëmendja shkon tek…

Jennifer Lopez është ndër artistet më të famshme në rrafshin ndërkombëtar.

Jennifer Lopez ditën e sotme e ka kaluar bashkë me familje, ndërsa së bashku dekoruan pemën e vitit të ri, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa imazhe, në të cilat dukej tejet joshëse.

Teksa po rregullonte bredhin për fundvit bashkë me partnerin Alex Rodriguez dhe fëmijët, e gjithë vëmendja shkonte tek të pasmet bombastike të saj.

“Kjo kohë e vitit”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë njërës prej këtyre imazheve.

https://www.instagram.com/p/BrIP5kEA0j8/?utm_source=ig_embed