Fjalë Kyçe

JLO shkëlqen pranë partnerit në “Oscars 2019”

JLO shkëlqen pranë partnerit në “Oscars 2019”

Jennifer Lopez ka shkëlqyer pranë partnerit të saj, Alex Rodriguez, në natën e ndarjes së çmimeve “Oscars”.

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez bashkë me partnerin e saj Alex Rodriguez ishin të pranishëm në mbëmjen e ndarjes së çmimeve “Oscars 2019” dhe shkëlqyen pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Ishte JLO ajo e cila e ka publikuar një foto në Instagram pranë personit që ia ka rrëmbyer zemrën dhe tek imazhi ka pranuar komente të ndryshme e lavdata.

Mbrëmë u mbajt edicioni i 91-të i ndarjes së çmimeve të Academy Awards (që njihet si ‘Oscars’).

“Green Book”. me regji të Peter Farrelly mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimve në “Ocars” është shpallur si filmi më i mirë i zhanrit komedi-dramë.