Fjalë Kyçe

John Shahu nuk e harron premtimin që ia ka dhënë Elvana Gjatës

John Shahu nuk e harron premtimin që ia ka dhënë Elvana Gjatës

John Shahu ka vendosur që ta mbajë premtimin që i ka dhënë këngëtares Elvana Gjata.

John Shehu pati një bashkëpunim madhështor me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën dhe kënga tani ka arritur 60 milionëshin në Youtube, shkruan lajmi.net.

Mirëpo para këtij bashkëpunimi atë nuk e kemi parë të jetë shumë aktiv deri në publikimin e këngës “Havana” që e lansoi në Youtube para dy ditësh.

Duke qenë se ka një zë të mahnitshëm, Elvana Gjata e kishte inkurajuar që të këndojë sa më shumë andaj John edhe e ka mbajtur premtimin.

https://www.youtube.com/watch?v=0yjDe4_ozmM