Fjalë Kyçe

John Travolta bën ndryshim drastik në pamje, nuk do ta njihni

John Travolta bën ndryshim drastik në pamje, nuk do ta njihni

Aktori i njohur ka bërë ndryshimin e papritur në pamje.

John Travolta ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet shumë më ndryshe prej herave tjera, shkruan lajmi.net.

Kjo ngase, aktori ka prerë flokët dhe është bërë tullac, ndryshim me të cilin ka befasuar të gjithë.

“Shpresoj që të gjithë të keni një vit të mirë”, ka shkruar ai mbi foto, në të cilën gjendet përkrah vajzës.

Kujtojmë që John Travolta është aktor shumë i suksesshëm, i cili njihet për një numër të madh projektesh filmike.

https://www.instagram.com/p/BsT51kOAp7o/?utm_source=ig_embed