Fjalë Kyçe

Jonida Maliqi tregon arsyen e ndarjes nga bashkëshorti

Jonida Maliqi tregon arsyen e ndarjes nga bashkëshorti

Dy vite më parë, Jonida Maliqi i kishte dhënë fund fund martesës me bashkëshortin.

Jonida Maliqi e kishte konfirmuar ndarjen, por nuk ka preferuar asnjëherë të jap më shumë detaje rreth kësaj çështjeje, shkruan lajmi.net.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, këngëtarja ka treguar arsyen e ndarjes nga bashkëshorti, duke u shprehur se vendimi i tillë nuk ishte aspak i lehtë.

“Bukur nuk është absolutisht. Mund të them që është relativisht e vështirë por kur kthehet në domosdoshmëri për të qenë më tej jetesa më e qetë, më e lumtur dhe më e bukur, i jepet zgjidhje në këtë formë”, ka thënë Jonida.

Për ndryshe, këngëtarja do ta përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e këngës evropiane “Eurosong”.