Fjalë Kyçe

Jonida pozon pranë të dashurit të ri

Jonida pozon pranë të dashurit të ri

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë pozuar për herë të parë bashkë.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më të komentuara aktualish.

Tash e sa muaj, lidhja e tyre komentohet vazhdimisht, por sot dyshja vendosën të shfaqen së bashku në një foto.

Ishte Romeo ai i cili postoi fotografinë, në të cilën shfaqet pranë Jonidës dhe duken shumë të dashuruar duke shikuar njëri-tjetrin në sy.

“Mision i mundur”, ishte mbishkrimi që Romeo ia ka lënë kësaj fotografie, në të cilën mori pëlqime të shumta nga ndjekësit.