Fjalë Kyçe

Ju ka munguar? Kim Kardashian iu rikthehet fotove me bikini

Ju ka munguar? Kim Kardashian iu rikthehet fotove me bikini

Kim Kardashian është bërë aktive me publikimin e fotografive, ku shfaqet e veshur me bikini

Bukuroshja ka postuar një imazh, në të cilin shfaqet pranë motrës së saj, Kendall Jenner dhe që të dyja duken joshëse në bikini.

“Udhëtoj botën, por më mungojnë motrat e mia”, ka shkruar Kim mbi këtë foto, e cila u komentua shumë nga ndjekësit e saj.