Fjalë Kyçe

 “Juju”, publikohet nga Sin Boy dhe Skerdi

 “Juju”, publikohet nga Sin Boy dhe Skerdi

Kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Reperi shqiptar nga Greqia, Sin Boy ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Skerdin, shkruan lajmi.net.

“Juju”, mban titullin kënga e tyre ritmike e cila është finalizuar edhe me videoklip, në të cilin artistët vijnë mjaft atraktiv.

Projekti është publikuar në kanalin zyrtar të SinBoy i punuar nga vetë artistët dhe Valon Aziri.

Sin Boy u bë më i njohur në sajë të bashkëpunimit që pati me këngëtaren, Rina Balaj me “Gigi”.

https://www.youtube.com/watch?v=W36mu58dI7c