Fjalë Kyçe

Justin Bieber publikon një foto të Haileyt në shtrat

Justin Bieber publikon një foto të Haileyt në shtrat

Këngëtari kanadez Justin Bieber adhuron gruan e tij Haileyn, shkruan GazetaAlo.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre disa muaj më parë, dhe duken mjaft të lumtur me jetën e tyre martesore.

Së fundmi Bieber ka publikuar një fotografi të bashkëshortes, dhe duket se adhuron tiparet e saj.

Në këtë fotografi Hailey pozon trupin e saj, dhe duket jashtëzakonisht e thjeshtë./GazetaAlo/