Fjalë Kyçe

Juventus – Ajax, formacionet e mundshme

Juventus – Ajax, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes së kthimit në çerekfinalen e Ligës së kampionëve ndërmjet Juventus dhe Ajax, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë ka përfunduar me rezultatin 1:1.

Sonte me fillim nga ora 21:00, skuadrat pritet të startojn me këto formacione.

Juventus:
Szczesny; Cancelo, Bonucci, Rugani, Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi, Mandzukic, Ronaldo

Ajax:
​Onana; Veltman, De Ligt, Blind, Sinkgraven; De Jong, Schone; Ziyech, Van de Beek, Neres; Tadic./GazetaAlo