Fjalë Kyçe

Kaltrina fotografon fshehtas bashkëshortin në këtë gjendje

Kaltrina fotografon fshehtas bashkëshortin në këtë gjendje

Kaltrina viziton parkun e ‘Gërmisë’.

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur me buzëqeshjen dhe butësin që ajo e shfaqe edhe ne emisionet e saja, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet socialë, ku në rrjetin social, instagram para pak çastesh ka publikuar bashkëshortin e saj, kësaj here.

Si duket ajo së bashku me bashkëshortin dhe vajzën po kalojnë një pasdite të mirë në parkun e Gërmis në Prishtinë.

Nuk ka si të mungojnë daljet dhe shëtitjet tani kur moti është shumë i ngrohtë e edhe një arsye më shumë që moderatorja është shtatzënë dhe e ka mese të nevojshme shëtitjen në natyrë./Gazeta Alo/