Fjalë Kyçe

Kaltrina një nuse e zonja, shikoni si shërben ajo

Kaltrina një nuse e zonja, shikoni si shërben ajo

Kaltrina Mikushnica është në prej moderatoreve më të njohura kosovare.

Ajo u bë tejet e pëlqyer me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e pëlqyer ajo është edhe shumë e përfolur për jetën private të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është një nuse e zonja dhe sot ka shërbyer kafe.