Fjalë Kyçe

Kaltrina publikon foton e parë me vajzën e porsalindur, ja në çfarë gjendje është ajo

Kaltrina publikon foton e parë me vajzën e porsalindur, ja në çfarë gjendje është ajo

Kaltrina, moderatorja e bukur është bërë përsësi nënë.

Kaltrina Mikushnica përveç vajzës që kishte e që javën e kaluar i mbushi katër vjet, Rana, ajo u bë përsëri nënë e një vajze, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është moderatorja e shumë pëlqyer kjo shihet edhe nga numri i ndjekësve që ka në rrjetin social, instagram, ku edhe është shumë aktive.

Së fundi publikoi foton ku shihet me bashkëshortin dhe vajzën e saj të porsalindur e që shihet se është një bebe mjaft e shëndoshë./Gazeta Alo/