Fjalë Kyçe

Kaltrina shkëlqeu në festën e madhe të vajzës, sot publikoi fotot më të ëmbla

Kaltrina shkëlqeu në festën e madhe të vajzës, sot publikoi fotot më të ëmbla

Moderatorja e njohur, Kaltrina Mikushnica para një muaji u bë nënë për herë të dytë.

Ajo e pagëzoi vajzën e dytë me emrin, Mara dhe fotot e saj i kemi parë që në ditën e parë, përcjell ORAinfo.

E para dy ditëve Kaltrina organize një festë të madhe për të dhe ishte ajo që shkëlqeu.

E sot, ajo ka publikuar fotot e festës së madhe së bashku me vajzën e madhe.