Fjalë Kyçe

Kanye West shfaqet në publik në mënyrë të çuditshme

Kanye West shfaqet në publik në mënyrë të çuditshme

Reperi, Kanye West, bëri një dalje të çuditshme në publik, teksa u vërejt edhe pa unazën e tij të martesës, ndërsa u përpoq të fshihej nën një maskë të fytyrës gjatë daljes në Los Angeles.

Vetëm disa ditë pas përvjetorit të shtatë të martesës së tij me Kim Kardashian, ai u shfaq në rrugët e Los Angeles.

Po ashtu, gjatë kësaj jave në media rozë qarkulluan lajme se reperi mund të jetë në një lidhje me modelen ruse, Irina Shayk.

Ai u pa duke mbuluar fytyrën e tij nën një maskë shumë të çuditshme të fytyrës që i mbuloi tërë kokën.

Pjesa tjetër e veshjes së tij ishte pak më e nënshtruar dhe përfshinte pantallona, atlete me detaje me zinxhir dhe një bluzë të zezë me mëngë të gjata.

Por zgjedhja e tij e këpucëve ishte një dhuratë pasi ai u pa në atletet e tij Yeezy Foam RNNR ndërsa po ecte nëpër një parking.

Dhe, megjithëse ai ishte vërejtur i veshur me bandën e tij të artë të përjetësisë në një foto në Instagram të postuar nga DJ Khaled muajin e kaluar, u duk sikur reperi ishte gati të linte nocionin e ‘përgjithmonë’ ndërsa procedurat e divorcit vazhdonin.

Të dy, West dhe Kardashian thuhet se ishin ‘shkatërruar’ dhe ‘mërzitur’ martesa nuk funksionoi, por tensioni në martesë kishte shpërthyer për një kohë të gjatë