Fjalë Kyçe

Kapen “mat” Majlinda dhe Majku

Kapen “mat” Majlinda dhe Majku

Edhe pse ka kohë që janë përfolur për një ribashkim mes çiftit, dyshja me anë të postimeve të shumta kanë treguar se çdo gjë ka përfunduar mes tyre.

Është djali Roani ai i cili i lidh këta të dy, të cilët duket se kanë raporte të mira në këtë aspekt, shkruan “Kosovarja”.

Por, jo çdo gjë është ashtu siç duket.

Dyshja u kapen ‘mat’ teksa publikuan imazhe duke kaluar vikendin në Brezovicë.

Me këtë kanë lenë të nënkuptohet se ata janë së bashku, dhe mbase së shpejti pritet ti shohim bashkë edhe me foto të tjera.