Fjalë Kyçe

Kaq bukur duket Kejvina edhe pa grim

Kaq bukur duket Kejvina edhe pa grim

Modelja dhe njëherësh moderatorja, Kejvina Kthella, së fundmi ka ngacmuar imagjinatën e mijëra ndjekësve të saj.

Ajo shpeshherë sjellë imazhe provokuese në rrjetet sociale, të cilat komentohen në masë të madhe nga fansat e po ashtu edhe nga figurat publike.

Kejvina ka publikuar një imazh ku shfaqet tejet natyrale, e veshur me një fustan me lule ku po duket tejet e leztshme.

Ndryshe, Kthella tash e një kohë është në lëvizje përreth botës për shkak të profesionit të saj si modele.

Ajo po vazhdon të jetë shumë e kërkuar dhe tashmë pjesë e reklamave të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/CA-wgQFFxQw/?utm_source=ig_embed