Fjalë Kyçe

Kaq bukur duket Samanta në klipin e ri

Kaq bukur duket Samanta në klipin e ri

Samanta Karavella ka nisur xhirimet e klipit të ri.

Samanta Karavella ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilave ka zbuluar se si do të duket në klipin e ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan të kuq dhe me flokë të lidhura, ku dukej për mrekulli.

Ajo nuk ka preferuar të bëjë të ditura më shumë detaje, vetëm se ka zbuluar që kjo do të jetë pamja e saj në klipin e ri.

Për ndryshe, “E jotja” titullohet projekti i fundit nga Samanta Karavella, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.