Fjalë Kyçe

Kaq e vjetër dhe kaq seksi-duket e pabesueshme

Kaq e vjetër dhe kaq seksi-duket e pabesueshme

Elizabeth Hurley, (53) ka treguar përsëri format e saj seksi derisa ka bërë foto në një udhëtim të saj në Indi bashkë me djalin Damian dhe shokët e saj./GazetaExpress/

Instagrami i saj po vlon nga fotot seksi edhe pse ajo ka kaluar 50 vite.

Megjithatë, Elizabeth Hurley ka bërë përsëri foto seksi derisa ka pozuar foto në bikine seksi ngjyrë blu.

Aktorja 53 vjeçare 53 vjeçare ka treguar format e saj ndërkaq ata që se njohin nuk do ta besojnë se ajo ka kaq shumë vite.