Fjalë Kyçe

Kaq me stil se keni parë asnjëherë Rita Orën

Kaq me stil se keni parë asnjëherë Rita Orën

Rita Ora shquhet për stilin e saj të veçantë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme në të cilat vjen me shumë stil siç është rasti me këto të fundit.

Rita tashmë e ka dëshmuar se është njëra nga artistet me plot stil pasi çdo herë rrëmben vëmendjen e mediave.

Sipas rezultateve të publikuara nga platforma muzikore, Spotify del të jetë këngëtarja me më së shumti kërkime.

https://www.instagram.com/p/BrngFM4HdaT/?utm_source=ig_embed