Fjalë Kyçe

Kaq seksi dukej Rina mbrëmë në koncert

Kaq seksi dukej Rina mbrëmë në koncert

Rina Balaj është goxha aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Rina Balaj së fundi ka udhëtuar në Zvicër, ku edhe performoi për bashkatdhetarët atje, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një fustan të zi, të shkurtër, me të cilin dukej tejet joshëse, duke i vënë në pah këmbët seksi.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Rina Balaj është “DOM”, këngë kjo në duet me reperin anglez K Koke.

https://www.instagram.com/p/BrcoCw_BDkw/?utm_source=ig_embed