Fjalë Kyçe

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre.

Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por Arbenita u pa në aeroport, teksa kthehej në vendlindjen e saj, Kumanovë.

Momentalisht modelja është duke i kushtuar rëndësi karrierës së saj, ndërsa Fero ndodhet ende në Gjermani.

Reperi po merret me projekte të reja muzikore, megjithatë së fundmi na ka habitur me postimin e tij.

Ai ka publikuar një video ku shfaqet së bashku me një vajzë me flokë të gjatë, por pa i zbuluar fytyrën.

Ai ka preferuar ta mbajë të fshehtë imazhin e saj dhe jemi kuriozë të dimë çfarë fshihet pas saj!