Fjalë Kyçe

Kejvina Kthella ‘djeg’ rrjetin me videon duke dalë nga pishina

Kejvina Kthella ‘djeg’ rrjetin me videon duke dalë nga pishina

Kejvina Kthella gjen vetën shumë shpesh në titujt e mediave rozë.

Kejvina Kthella nuk ka ndërmend të ndalet së publikuari imazhe apo video në bikini duke ekspozuar format e saj të hatashme trupore, shkruan lajmi.net.

Modelja që tani është duke kaluar pushimet në shtetin spanjoll ka publikuar një video tejet atraktive ku shohim bukuroshen duke dalë nga pishina, e sytë padyshim shkojnë tek të pasmet e formësuara.

Përndryshe, Kejvina pas largimit nga emisioni ‘Xing’ i është kthyer modelizmit dhe javë më parë kishte pozuar për markën e veshjeve ‘Guess’.