Fjalë Kyçe

Kejvina Kthella tregon edhe njëherë format trupore në bikini, duket seksi

Kejvina Kthella tregon edhe njëherë format trupore në bikini, duket seksi

Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është një prej emrave të njohur të ekranit e cila çdo herë komentohet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Edhe në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo ka pranuar komente të shumta.

Kejvina është shfaqur e veshur me bikini të kuqe dhe duket seksi teksa po tregon format trupore dhe po merr rreze dielli në bregdet.

Ndër komentet që ka pranuar ishte edhe ai i Oriola Marashit.

“Jeta je ✨✨✨✨✨✨”, i ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CDhM-F5lr-P/?utm_source=ig_web_copy_link