Fjalë Kyçe

Kejvina provokon me fustanin e çarë në mesin e këmbëve

Kejvina provokon me fustanin e çarë në mesin e këmbëve

Kejvina Kthella nuk di t’i ndal pozat provokuese.

Kejvina Kthella me të drejtë konsiderohet si një nga femrat më seksi në estradë, dhe këtë bukuroshja e vërteton me postimet e bëra,.

Biondja e cila është kthyer nga SHBA për pushime në vendlindje, ka ndarë një seri fotografish të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo në postimet e bëra shfaqet shumë provokuese me veshjen e zgjedhur, Kejvina ngacmoi imagjinatën e ndjekësve me fustanin e çarë në mesin e këmbëve.

https://www.instagram.com/p/CD_5jbBp_N4/?utm_source=ig_embed