Fjalë Kyçe

Kejvina provokon me gjoksin (FOTO)

Kejvina provokon me gjoksin (FOTO)

Kejvina Kthella i ka ‘djegur’ sërish italianët.

Derisa ndodhet në Milan të Italisë, Kejvina Kthella ka provokuar sërish e veshur ngushtë, shkruan lajmi.net.Ajo e ka treguar gjoksin bombastik në një prej fotografive në të cilën shihet e pa grimuar dhe shumë natyrale.

Kejvina ka qenë aktive në llogarinë e saj në Instagram së fundmi e pozat e tilla nuk kanë munguar.Derisa po merret më shumë me modelizëm, Kejvinën duket se edhe për një kohë të gjatë do ta shohim joshëse në imazhet e realizuara.