Fjalë Kyçe

Kejvina vishet me xhinse të shkurtra e bën vallëzim provokativ

Kejvina vishet me xhinse të shkurtra e bën vallëzim provokativ

Kejvina Kthella ka publikuar një video duke vallëzuar.

Kejvina Kthella njihet për imazhet provokuese që bën, ku shpeshherë ekspozon asetet trupore, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke bërë një vallëzim mjaft sensual në xhinse të shkurtra dhe gjithë vëmendjen ‘rrëmbejnë’ të pasmet e saj.

Videoja është xhiruar prapa skenave të spektaklit ‘Dance with me’ ku edhe Kejvina është konkurrente.