Fjalë Kyçe

Kendall Jenner gati zbuloi pjesët intime teksa u fotografua para pasqyrës

Kendall Jenner gati zbuloi pjesët intime teksa u fotografua para pasqyrës

Kendall Jenner gati tregoi të gjitha në imazhin që ka postuar në Instagram.

Kendall Jenner ka realizuar një fotosesion të ri për linjën e re të veshjeve të markës “Adidas”, shkruan lajmi.net.

Ajo ndau me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet me bikini blu dhe një xhaketë sipër.

Bikinit e rrezikuan modelen pasi gati ia zbuluan pjesët intime në pozën që ajo mori para pasqyrës.