Fjalë Kyçe

Kendall Jenner konfirmon lidhjen me basketbollistin e njohur

Kendall Jenner konfirmon lidhjen me basketbollistin e njohur

Kendall Jenner tash e një kohë është në lidhje, ndërsa së fundi ka vendosur ta bëjë publike atë.

Kendall Jenner ka konfirmuar lidhjen me basketbollistin e njohur Ben Simmons, shkruan lajmi.net.

E ftuar tek Ellen DeGeneres, modelja u pyetlidhur me jetën private, saktësisht për lidhjen me Simmons.

“Sa kohë ke që je me të?”, e pyet Ellen, ndërsa Kendall nuk hezitoi dhe ia kthen “U bë ca kohë”.

Kujtojmë që Kendall Jenner së fundi është zhveshur për revistën e njohur “Vogue”.