Fjalë Kyçe

Kendall Jenner provokon keq, pozon vetem me peshqir

Kendall Jenner provokon keq, pozon vetem me peshqir

Kendall Jenner tregon edhe një herë pse konsiderohet si një nga modelet më të mira.

Kendall Jenner ka ndarë një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram me të cilën ka lënë gojë hapur ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Modelja në foton e publikuar është shfaqur e shtrirë në një shtrat dhe gjoksin e kishte mbuluar me një peshqir ku dukej për mrekulli edhe pa grim.

Kendall përveç që është pjesë e kompanisë së ‘Victoria Secret’ së fundmi ka promovuar edhe produktet kozmetike të motrës së saj Kylie.