Fjalë Kyçe

Kendall Jenner shfaqet me bikini, pozon të pasmet si qershi

Kendall Jenner shfaqet me bikini, pozon të pasmet si qershi

Modelja e famshme e familjes Jenner, dhe njëherit edhe e Victoria’s Secret ka pozuar me të brendshme, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku po bënte qejf me shoqet e saj.

A mund të quhet kjo një festë me bikini?

Bukuroshja me këtë fotografi pozon të pasmet e saj si qershi, ku ajo veçse njihet për format përfekte të trupit./GazetaAlo/