Fjalë Kyçe

Kendall Jenner shkëlqen në Fashion Awards

Kendall Jenner shkëlqen në Fashion Awards

Supermodelja e famshme, Kendall Jenner, ka qenë njëra nga yjet që ka rënë më së shumti në sy gjatë mbrëmjes së Fashin Awards 2018.

Jenner u shfaq në tapetin e kuq e veshur me një fustan ngjyrë ari transparent që i ekspozonte format e saj.

Kendall dukej shumë seksi dhe tërheqëse.