Fjalë Kyçe

Këndon çdo herë ‘live’ në koncerte, Aurela: Nuk pranoj ta mashtroj publikun

Këndon çdo herë ‘live’ në koncerte, Aurela: Nuk pranoj ta mashtroj publikun

Aurela ka disa fjalë për performancat ‘live’.
Aurela Gaçe ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.
Ajo foli rreth albumit të saj të ri si, projektet që planifikon t’i sjell së shpejti si dhe për pjesëmarrjen në festivale.
Meqë njihet si një nga artistet që këndon çdo herë ‘live’ në skenë, Aurela tregoi se çfarë mendon për këtë pjesë.
Ndiqeni video në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Aurelës dhe mësoni se çfarë tha ajo.