Fjalë Kyçe

Këngëtari i njohur dhe partneri i Tunës, pjesë e programit të orkestrës së Ushtrisë

Këngëtari i njohur dhe partneri i Tunës, pjesë e programit të orkestrës së Ushtrisë

Orkestra e FSK-së ka ekzekutuar pikën programore për rastin e pavarësisë së Kosovës.

Këngëtari Asim Gashi dhe bashkëshorti i Altuna Sejdiut, Patris Berisha, janë pjesë e orkestrës së Ushtrisë, shkruan lajmi.net.

Që të dy ishin pjesë e programit që ka organizuar Ushtria e Kosovës, e cila sot do të parakalojë për herë të parë pas formimit.

“Urime Kosove 11 vjetori i #Panvaresise

Festa filloj😁🌹✋🏼”, ka shkruar Asimi mbi një fotografi që ndau me ndjekësit në rrjete sociale.