Fjalë Kyçe

Këngëtari i njohur shqiptar konfirmon ndarjen nga bashkëshortja

Këngëtari i njohur shqiptar konfirmon ndarjen nga bashkëshortja

Në prag të vitit të ri, këngëtari i njohur shqiptar ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja.

Stine përmes një statusi në llogarinë e tij në Instagram, ka konfirmuar ndarjen nga gruaja, shkruan lajmi.net.

Ai ka postuar një fotografi të gruas dhe nga fjalët që shkroi la të kuptohet që lidhja e tyre nuk funksionoi.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I STINES, PA NDËRHYRJE:

|Edhe pse fundvit, gjej lartesine shpirterore per te falenderuar cdo moment te bukur dhe te veshtire te kaluar sebashku! Kam bindjen e plote se do funksiojme me mire pa njeri tjetrin! E kemi patur fatin dhe mundesine me mijera here per te kaluar barrierat e jetes, por ndonjehere gjerat nuk shkojne ashtu sic ne i mendojme! Keshtu qe nuk mbetet tjeter , vecse te te uroj cdo te mire te mundshme tani e tutje!”.

https://www.instagram.com/p/BsAlpAtgolM/?utm_source=ig_embed