Fjalë Kyçe

Këngëtari me famë botërore i ‘fiksuar’ pas Oriolës, ja si e komenton

Këngëtari me famë botërore i ‘fiksuar’ pas Oriolës, ja si e komenton

Këngëtari me famë botërore ka treguar hapur se është i ‘fiksuar’ pas modeles seksi shqiptare.

Tek një foto të Oriola Marashit në të cilën ajo po merr rreze dielli me një mike ka rënë në sy komenti i këngëtarit me famë botërore, Jonas Blue, shkruan lajmi.net.

Në imazhin i cili është duke qarkulluar në media, ai i ka shkruar Oriolës në gjuhën angleze që në shqip do të thotë: Uroj që jeta jote të jetë aq e mirë sa edhe të pasmet e tua.

Kujtojmë se ai xhirimet e klipit ‘Mama’ i ka realizuar në Shqipëri dhe pjesë e tij ka qenë edhe modelja seksi pas të cilës duket se më pas ai është fiksuar.