Fjalë Kyçe

Këngëtarja e njohur fotografohet duke u puthur me të dashurin e ri

Këngëtarja e njohur fotografohet duke u puthur me të dashurin e ri

Lady Gaga ka nisur lidhje të re.

Lady Gaga u fotografua duke u puthur me të dashurin e ri, Dan Horton, teksa po drekonin bashkë, shkruan People, transmeton lajmi.net.

Gati gjashtë muaj pasi u nda nga Christian Carino, Lady Gaga u fotografua duke u puthur me Daniel Horton gjatë drekës në Los Angeles.

Këngëtares duket se po i ecën mirë lidhja e re pas ndarjes nga i fejuari Christian Carino në fillim të këtij viti.

Të dielën, 33 vjeçarja u fotografua duke u puthur me Dan Horton, 37 vjeç derisa po drekonin në një restaurant.

Në një foto, Gaga është parë duke qëndruar në këmbë pranë të dashurit, i cili qëndronte ulur, ndërsa ajo përkulet dhe i dhuron një puthje.