Fjalë Kyçe

Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

Vesa provokoi ndjekësit me një imazh në Instagram.

Vesa Smolica ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e shtrirë në krevat, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, këngëtarja ishte veshur shkurt, duke vënë në pah belin e sheshtë dhe këmbët seksi.

“Bakllava e bajramit”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, që e publikoi me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Kujtojmë se “N’shpirt” titullohet kënga e fundit nga Vesa Smolica, ndërsa pritet të sjell këngë të reja.