Fjalë Kyçe

Kërkoi nuse në emision Përputhen & Its my love – Luli i martuar që dy vite

Kërkoi nuse në emision Përputhen & Its my love – Luli i martuar që dy vite

Lulzim Jashari kërkoi nuse në emisionin Përputhen sezonin e kaluar dhe këtë sezone në Its my love , ai këtë javë u “surprizua” nga gruaja e ti shtatzënë në emisionin n’Kosovë show.