Fjalë Kyçe

Kështu dukej Lori Hoxha në adoleshencë

Kështu dukej Lori Hoxha në adoleshencë

Lori Hoxha është bërë nostalgjike këtë fillim jave dhe ka kujtuar kohët e fëmijërisë.

Në disa postime në SnapChat, fashionista ka shuar kureshtjen e të gjithë ndjekësve të saj, duke treguar sesi dukej në moshën 16-vjeçare.

Në njërën nga fotot, ku ka pozuar me kushërirën e parë, Lori duket mjaft eleganteme një pale bikini të kuqe në det dhe me buzëqeshjen që e identifikojmë edhe sot.

“16”,shkruan ajo duke treguar moshën të cilën e shoqëron me një ikonë të buzëqeshur, transmeton lapsi.

Aktualisht Lori po jeton në Londër, ku po ndjek studimet, ndërsa mbrëmjen e së shtunës e ka kaluar në shtëpinë e hallës së saj, ku është ndjerë si në shtëpinë e vet.