Fjalë Kyçe

Kështu dukej Rita Ora në ndejën që i paraprinë “Grammy Awards”

Kështu dukej Rita Ora në ndejën që i paraprinë “Grammy Awards”

Mbrëmë në Los Angeles u mbajt një ndejë që i paraprinë ceremonisë “Grammy”.

Rita Ora ishte në mesin e shumë pjesëmarrësve që morën pjesë në këtë event, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte zgjedhur një fustan të bardhë, të shkurtër, në të cilin dukej tejet atraktive.

Kujtojmë që ceremonia e ndarjes së çmimeve “Grammy” fillon sonte pas mesnatës, ndërsa të nominuara në disa kategori janë edhe Dua Lipa dhe Bebe Rexha.