Fjalë Kyçe

Kështu duken motrat Vjollca në orët e vona në Austri

Kështu duken motrat Vjollca në orët e vona në Austri

Motrat Vjollca kësaj herë së bashku kalojnë pushimet.

Luana, Marina dhe Lira Vjollca, u bënë së bashku që ti kalojnë pushimet në Austri, shkruan Gazeta Alo.

I pamë në teleferik dhe me rroba bore mirëpo nuk i pamë duke skijuar motrat Vjollca të cilat duken për mrekulli me veshje të njëjta.

Lira Vjollca është ajo që ka publikuar një imazh ku duket se po kalojnë për mrekulli deri në orët e vona në shoqërinë e njëra-tjetrës

Edhe pse në ambient të tillë motrat, janë të rregulluara për mrekulli me grimë dhe flokë, duke i kushtuar gjithmonë vetës kujdsin e duhur ashtu siç edhe jemi mësuar ta shohim./Gazeta Alo/