Fjalë Kyçe

Kështu duket ‘Kemali’ i mbuluar nga bora

Kështu duket ‘Kemali’ i mbuluar nga bora

Aktori turk Burak Ozcivit, u bë i njohur edhe jashta në mediave turke.

Ai me rolin e Kemalit në serialin ‘Kara Sevda’, u bë shumë i njohur, për përkushtimin e tij në serial, dhe  që kishte thyer rekorde për shikueshmëri edhe jashtë Turqisë, shkruan Gazeta Alo.

Burak s’ka mundur të lë pa postuar një imazh në borën që e mbuloi dje Turqinë, duke e bërë të duket shumë bukur po kjo ishte e rrallë për vendin, prandaj edhe iu gëzuan këtij moti.

Burak shihet shumë i buzëqeshur në motin e ftohtë, si duket askush dhe asgjë nuk e bën të mërrolur, aktorin e njohur turk./Gazeta Alo/