Fjalë Kyçe

Kështu duket ‘Viva Fresh Store’ në Gjakovë pas shuarjes së zjarrit

Kështu duket ‘Viva Fresh Store’ në Gjakovë pas shuarjes së zjarrit

Sot në Gjakovë, është përfshirë nga flakët “Viva Fresh Store”.

Në mesditën e sotme në qytetin e Gjakovës është përfshirë nga zjarri objekti i “Viva Fresh Store”.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar për lajmi.net, se gjatë shuarjes së zjarrit është lënduar një zjarrfikës, ndërkaq ende nuk dihet shkaku i këtij zjarri.

Sipas Policisë, dëmet nga ky zjarr i shkaktuar llogaritet të jenë mjaftë të mëdha.

Më poshtë ju sjellim fotografi dhe video se si duket objekti i “Viva Fresh Store”, pas shuarjes së zjarrit nga zjarrfikësit.

https://www.facebook.com/lajminet/videos/812798309074654/