Fjalë Kyçe

Kështu e fillon ditën Arta Nitaj

Kështu e fillon ditën Arta Nitaj

Aktorja, Arta Nitaj është njëra nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Aktorja, Arta Nitaj e cila u bë e njohur në serialin vendor “O sa mirë” është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Arta ka publikuar një imazh në InstaStory teksa tregon se nis ditën në palestër, aty ku edhe e kalon të shumtën e kohës.

Nitaj, shquhet për linjat trupore bombastike për të cilat përflitet më së shumti në shtypin mediatik.

Ajo po vazhdon të jetë e angazhuar si aktore në po të njëjtin serial i cili pëlqehet mjaft shumë nga publiku.